Výmenný pobyt v Poľsku "Absolutely Sport" - marec 2015

22.03.2015 06:00

22.03.2015-29.03.2015

Ahojte!

BzzGroup sa prihlásila na projekt pre mladých v Poľsku pod názvom „Absolutely Sport“, ktorý sa bude konať v marci 2015. Ak máte záujem sa zúčastniť, napíšte nám najneskôr do 01.03.2015 na email: bzzgroup@gmail.com (do predmetu správy uveďte názov projektu „Absolutely Sport“) a pripojte VYPLNENÚ PRIHLÁŠKU, ktorú si stiahnete na našich stránkach:
https://bzzgroup.webnode.sk/prihlaska/ 
Vybraných účastníkov kontaktujeme do týždňa od deadlinu a podáme im bližšie informácie, ostatní budú automaticky zaradení ako náhradníci v prípade, ak niekto účasť zruší.
 
KDE: Zakopaneho, Poľsko
 
KEDY: 22.-29.03.2015 (9 dní)
 
POČET ÚČATNÍKOV: 13 z každej krajiny ( vek 17 - 21 rokov)
 
CENA:
Ubytovanie, strava, program a aktivity budú zabezpečené a zaplatené poľskou organizáciou.
Účastníkom sa po odovzdaní a zaslaní originálnych cestovných lístkov spätne preplatia cestovné náklady podľa platných smerníc programu Erasmus+.
Ďalším poplatkom sú 4€ za sprostredkovanie našej skupine BzzGroup a spoluúčasť pri zabezpečovaní reprezentačných materiálov a darčekov.
 
PARTNERSKÉ KRAJINY:
- Poľsko, Slovensko, Litva
 
DOROZUMIEVACÍ JAZYK: anglický, aspoň na komunikačnej úrovni
 
POPIS PROJEKTU:
The young people participating in the exchange will have the task to invent and create brand new and innovative game. It has to have it’s own new unique form, concrete rules and regulations. By working on this game, the participants will have the chance to work in an international group and develop their skills in this field, they will have to think creative and use a lot of their imagination, which helps their psychical development. They will be working as a team on a common goal, which will join them together, teach them about the importance of compromise, and that there is no I in team, which automatically makes them more tolerant and open minded towards each other. By implementing this game at the end of the exchange and training it while it’s being created, The young people will have a chance not only to use their mind but also actively use their bodies. We plan as well to have several presentations and discussion about numerous sport disciplines and the process of their invention and creation. As the exchange will focus on sports and a creative approach towards it, we plan to have a mountain trip combined with several tasks to do, which will be invented by the young people themselves
 
V prípade záujmu a ďalších informácii nás kontaktujte na bzzgroup@gmail.com najneskôr do 01.03.2015 a pošlite nám vyplnenú prihlášku, ktorú nájdete na adrese: https://bzzgroup.webnode.sk/prihlaska/ 
 
S pozdravom
BzzGroup