Poľsko - výmena „Create'n'Jump2Action“

01.08.2012 06:00

 

01.-09.08.2012

Ahojte!
BzzGroup sa prihlásila ako účastník na kultúrnu výmenu mladých v Poľsku, s názvom „Create'n'Jump2Action“ v auguste 2012. Ak máte záujem zúčastniť sa, napíšte nám: bzzgroup@gmail.com

KDE: Piwniczna, Poľsko ( https://www.piwniczna.pl/pl )

KEDY: 01.-09.08.2012 (9 dní)

POČET ÚČATNÍKOV: 6 (16 - 22 rokov) + 1 vedúci

CENA:
Ubytovanie, strava, program a aktivity budú zabezpečené a zaplatené poľskou organizáciou.
Účastníci zaplatia 30% z ich cestovných nákladov.
Ďalším poplatkom sú 3€ za sprostredkovanie našej skupine BzzGroup. Spoluúčasť pri zabezpečovaní reprezentačných materiálov a darčekov.

PARTNERSKÉ KRAJINY:
- Lotyžsko, Slovensko, Švédsko, Taliansko, Poľsko

DOROZUMIEVACÍ JAZYK: anglický

AKTIVITA:
Hlavná téma projektu je v kreatívnej možnosti vyjadrenia sa cez umenie, šport, hudbu, tanec a tiež aj pomocou rôznych kuchýň zúčastnených krajín. Tieto formy vyjadrenia dosiahneme spoločne pomocou komunikácie a počas rôznych aktivít športových, hudobných, diskusií, pantomím, fotografie, varenia.
Jeden z dôležitých aspektov projektu sa udeje počas jedného celého večera a bude spočívať v navrhnutí, vytvorení a predvedení originálneho príbehu pomocou bábkového divadla. Každý účastník si vytvorí vlastnú jedinečnú bábku s vlastným charakterom a nakoniec bude spolupracovať s ostatnými bábkami počas oficiálneho predstavenia hry.
Okrem toho majú účastníci možnosť prísť do kontaktu s kultúrou a zvykmi ďalších krajín Európy a navštíviť zaujímavé miesta v Poľsku.

V prípade záujmu a ďalších informácii nás kontaktujte na bzzgroup@gmail.com

S pozdravom
BzzGroup